+48 539 399 435

POZNAJ EKO-GAZ / Firmowy warsztat

Klientów zainteresowanych wysokiej jakości instalacjami LPG, zapraszamy do naszego firmowego warsztatu montażowego. Oferujemy kompleksową usługę montażu samochodowej instalacji gazowej, przeglądy techniczne (w tym bezpłatny, pierwszy przegląd po 1 tys. km). Klientom, którzy zaufali firmie Eko-Gaz i kupili nasze produkty, oferujemy pięcioletnią gwarancję na każdy podzespół.

Warsztat firmowy Eko-Gaz mieści się: 03-523 Warszawa ul.Lidzka 5

Usługi wykonywane są od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 16.00

W celu umówienia wizyty w warsztacie, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: +48 539 399 435.

Mapa dojazdu:

PROMOCJE

DLACZEGO EKO-GAZ.EU

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów LPG w przyjaznych cenach.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą w branży samochodowych instalacji LPG. Specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej jakości instalacji oraz podzespołów LPG. Na rynku działamy od 1992 r.

Chcemy, by branża LPG w Polsce była coraz silniejsza, a światowe trendy rynkowe były obecne także w naszym kraju.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta, wysokie standardy obsługi i dbałość o relacje z partnerami biznesowymi. Szybko reagujemy na dynamicznie zmieniający się rynek i dostosowujemy ofertę do potrzeb i oczekiwań klientów, którzy z nami czują się bezpiecznie. Oferujemy bogate portfolio nowoczesnych, sprawdzonych i ekologicznych części , podzespołów oraz kompleksowych instalacji LPG w przyjaznych cenach, a na każdy produkt dajemy aż pięć lat gwarancji. Serwisom LPG zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie w części do montażu i napraw instalacji. Legitymujemy się świadectwem homologacji sposobu montażu przystosowującej pojazd do zasilania gazowego o numerze PL*0009*00/G.
Zadzwoń do nas:
+48 539 399 435
© 2019 EKO-GAZ.EU      Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.