+48 539 399 435

DLA KIEROWCY / Pytania i odpowiedzi / Rodzaje instalacji gazowych

Wraz z rozwojem techniki motoryzacyjnej, a głównie zmianami zachodzącymi w budowie samochodów zmieniały się także instalacje gazowe. Obecnie wyróżnić można pięć typów instalacji gazowych.

I generacja Montowana w samochodach gaźnikowych. Jest to instalacja podciśnieniowa, nie posiada żadnych komponentów regulujących dawkę gazu.

II generacja Najpopularniejsza kiedyś instalacja gazowa. Gaz wtryskiwany był do kolektora ssącego podciśnieniowo. Skład mieszanki podawanej do kolektora regulował tzw. silnik krokowy.

III generacja Instalacje, które aktualnie przeszły w niepamięć – zastąpiły je instalacje IV generacji. Ten typ instalacji nazywany był także instalacją wtrysku ciągłego. Gaz wtryskiwany był za pomocą pojedynczego wtryskiwacza.

IV generacja Najpopularniejsza i najbardziej niezawodna aktualnie instalacja gazowa. Gaz wtryskiwany jest sekwencyjnie do kolektora ssącego w fazie lotnej.

V generacja Najdroższy typ instalacji gazowej, w której gaz podawany jest w stanie ciekłym do kolektora ssącego. Ze względu na wysoka cenę rzadko wybierane i montowane.

PROMOCJE

DLACZEGO EKO-GAZ.EU

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów LPG w przyjaznych cenach.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą w branży samochodowych instalacji LPG. Specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej jakości instalacji oraz podzespołów LPG. Na rynku działamy od 1992 r.

Chcemy, by branża LPG w Polsce była coraz silniejsza, a światowe trendy rynkowe były obecne także w naszym kraju.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta, wysokie standardy obsługi i dbałość o relacje z partnerami biznesowymi. Szybko reagujemy na dynamicznie zmieniający się rynek i dostosowujemy ofertę do potrzeb i oczekiwań klientów, którzy z nami czują się bezpiecznie. Oferujemy bogate portfolio nowoczesnych, sprawdzonych i ekologicznych części , podzespołów oraz kompleksowych instalacji LPG w przyjaznych cenach, a na każdy produkt dajemy aż pięć lat gwarancji. Serwisom LPG zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie w części do montażu i napraw instalacji. Legitymujemy się świadectwem homologacji sposobu montażu przystosowującej pojazd do zasilania gazowego o numerze PL*0009*00/G.
Zadzwoń do nas:
+48 539 399 435
© 2019 EKO-GAZ.EU      Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.