+48 539 399 435

DLA SERWISÓW / Wzory homologacji

Firma EKO-GAZ jest właścicielem świadectwa homologacji sposobu montażu instalacji przystosowującej pojazd do zasilania gazowego: PL*0009*00/G

homologacja

Podczas zakupu instalacji gazowej zakład montujący otrzymuje czysty druk do wypełnienia który później należy przesłać do zatwierdzenia.

Przykład:

Montażysta znajdujący się na liście warsztatów przyporządkowanej homologacji PL*0009*00/G, powinien wypełniać tylko wyciągi z tym numerem! 

Zasady wypełniania wyciągów i obieg dokumentów:

wyciąg ze świadectwa homologacji składa się z oryginału i dwóch kopii,
zakład montujący wypełnia czytelnie wszystkie pozycje, oprócz tych, które są przeznaczone dla osoby zatwierdzającej w miejscu "Wypełnia EKO-GAZ",
zamontowane elementy instalacji gazowej, muszą należeć do listy produktów dopuszczonych do montażu przez EKO-GAZ,
oryginał wyciągu wraz z jedną kopią i dołączoną kopertą zwrotną należy wysłać do EKO-GAZ. Po zatwierdzeniu kopia dokumentu zostaje w archiwum, zaś oryginał odsyłany jest na adres zwrotny znajdujący się na kopercie,
druga kopia wyciągu powinna być przechowywana w zakładzie montującym,
prawidłowo wypełniony i zatwierdzony wyciąg razem z fakturą za montaż i protokołem badania zbiornika lpg stanowi podstawę do dokonania wpisu w dowodzie rejestracyjnym.

PROMOCJE

DLACZEGO EKO-GAZ.EU

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów LPG w przyjaznych cenach.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą w branży samochodowych instalacji LPG. Specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej jakości instalacji oraz podzespołów LPG. Na rynku działamy od 1992 r.

Chcemy, by branża LPG w Polsce była coraz silniejsza, a światowe trendy rynkowe były obecne także w naszym kraju.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta, wysokie standardy obsługi i dbałość o relacje z partnerami biznesowymi. Szybko reagujemy na dynamicznie zmieniający się rynek i dostosowujemy ofertę do potrzeb i oczekiwań klientów, którzy z nami czują się bezpiecznie. Oferujemy bogate portfolio nowoczesnych, sprawdzonych i ekologicznych części , podzespołów oraz kompleksowych instalacji LPG w przyjaznych cenach, a na każdy produkt dajemy aż pięć lat gwarancji. Serwisom LPG zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie w części do montażu i napraw instalacji. Legitymujemy się świadectwem homologacji sposobu montażu przystosowującej pojazd do zasilania gazowego o numerze PL*0009*00/G.
Zadzwoń do nas:
+48 539 399 435
© 2019 EKO-GAZ.EU      Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.