+48 539 399 435

DLA KIEROWCY / Pytania i odpowiedzi / Kupić auto z gazem czy bez?

Kupując nowe auto mamy do dyspozycji określoną ilość gotówki. Niejednokrotnie jednak na zakupie samego auta nasze wydatki się nie kończą. Należy między innymi bardzo często wymienić rozrząd. A to już jest nieco kosztowna sprawa. Warto przemyśleć zakup tak, by tych dodatkowych wydatków było jak najmniej.

Wiele osób myśli, że kupując auto już z instalacja gazową zaoszczędzą sobie sporo pieniędzy. Jednakże wcześniej zajrzyjmy do książki serwisowej takowej instalacji, którą powinien mieć aktualny właściciel auta. Z niej się dowiemy czy przeglądy z wymianami filtrów były wykonywane w terminie. Instalacja gazowa współpracuje z silnikiem, zatem należy o nią szczególnie dbać. Kupując auto z zużytą instalacją gazową możemy mieć spory problem. Sprawdźmy też jak prezentuje się okres ważności zbiornika – czy nie będzie trzeba ubiegać się o jej przedłużenie lub wymianę butli.

Jeśli instalacja ma już za sobą wiele, wiele tysięcy kilometrów, a gwarancja już się skończyła to zastanówmy się czy warto jest potem inwestować w demontaż a następnie montaż nowej instalacji. Pamiętajmy też, że na rynku pojawia się coraz więcej instalacji gazowych, a co za tym idzie są one coraz bardziej nowoczesne. Poprzez nowoczesne, należy czytać bezawaryjność, coraz większe oszczędności i coraz lepsze osiągi silnika.

PROMOCJE

DLACZEGO EKO-GAZ.EU

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów LPG w przyjaznych cenach.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą w branży samochodowych instalacji LPG. Specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej jakości instalacji oraz podzespołów LPG. Na rynku działamy od 1992 r.

Chcemy, by branża LPG w Polsce była coraz silniejsza, a światowe trendy rynkowe były obecne także w naszym kraju.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta, wysokie standardy obsługi i dbałość o relacje z partnerami biznesowymi. Szybko reagujemy na dynamicznie zmieniający się rynek i dostosowujemy ofertę do potrzeb i oczekiwań klientów, którzy z nami czują się bezpiecznie. Oferujemy bogate portfolio nowoczesnych, sprawdzonych i ekologicznych części , podzespołów oraz kompleksowych instalacji LPG w przyjaznych cenach, a na każdy produkt dajemy aż pięć lat gwarancji. Serwisom LPG zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie w części do montażu i napraw instalacji. Legitymujemy się świadectwem homologacji sposobu montażu przystosowującej pojazd do zasilania gazowego o numerze PL*0009*00/G.
Zadzwoń do nas:
+48 539 399 435
© 2019 EKO-GAZ.EU      Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.