+48 539 399 435

DLA KIEROWCY / Pytania i odpowiedzi / Oszczędzanie z LPG

Ile możemy oszczędzić po zamontowaniu instalacji gazowej możemy sprawdzić poprzez prosty kalkulator oszczędności paliwa. Jeśli dopiero przymierzasz się do zamontowania instalacji gazowej, bądź jeśli szukasz odpowiedniego auta, które da Ci oszczędności w trakcie eksploatacji, to na pewno zainteresuje Cie nasza symulacja oszczędności.

Abyśmy mogli dokonać symulacji, której wynikiem będą konkretne liczby, musimy przyjąć pewne założenia. Na potrzeby wyliczeń przyjmujemy, że cena litra benzyny Pb 95 wynosi 5,65 zł, natomiast cena litra gazu wynosi 2,69 zł. Nasze auto spala 10 litrów benzyny na 100 km, w związku z czym spalanie gazu wynosić będzie ok. 11,5 litra na 100 km. Zakładamy także, że w ciągu miesiąca pokonujemy 1.500 km.

Miesięcznie na benzynę wydawalibyśmy 847,50 zł. Użytkując to samo auto z instalacją lpg na miesięczna jazdę wydajemy 464,03 zł. Oszczędzamy zatem 364,73 zł co miesiąc !

Przemnażając tę kwotę przez 12 miesięcy w roku, roczne oszczędności wynoszą 4.377 zł. Zatem jak widzimy zakup instalacji zwraca się już spokojnie po pierwszym roku, a nawet w 6 miesięcy. Potem rozpoczyna się już tylko oszczędzanie

PROMOCJE

DLACZEGO EKO-GAZ.EU

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów LPG w przyjaznych cenach.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą w branży samochodowych instalacji LPG. Specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej jakości instalacji oraz podzespołów LPG. Na rynku działamy od 1992 r.

Chcemy, by branża LPG w Polsce była coraz silniejsza, a światowe trendy rynkowe były obecne także w naszym kraju.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta, wysokie standardy obsługi i dbałość o relacje z partnerami biznesowymi. Szybko reagujemy na dynamicznie zmieniający się rynek i dostosowujemy ofertę do potrzeb i oczekiwań klientów, którzy z nami czują się bezpiecznie. Oferujemy bogate portfolio nowoczesnych, sprawdzonych i ekologicznych części , podzespołów oraz kompleksowych instalacji LPG w przyjaznych cenach, a na każdy produkt dajemy aż pięć lat gwarancji. Serwisom LPG zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie w części do montażu i napraw instalacji. Legitymujemy się świadectwem homologacji sposobu montażu przystosowującej pojazd do zasilania gazowego o numerze PL*0009*00/G.
Zadzwoń do nas:
+48 539 399 435
© 2019 EKO-GAZ.EU      Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.