+48 539 399 435

DLA KIEROWCY / Pytania i odpowiedzi / Mity o autogazie

O tym co dobre zawsze krąży dużo mitów. Natomiast mit, jak każda plotka, ma w sobie trochę prawdy. W przypadku autogazu są to mity powstałe na początku pojawienia się instalacji LPG. Tamtejsze obawy obecnie przerodziły się w mit i warto dementować powody z jakich to kierowcy nie chcą zakładać instalacji gazowych w swoich samochodach.

Jednym z mitów krążącym wśród osób, które nigdy z instalacja gazowa nie miały nic wspólnego jest to, że jeśli masz takowa instalacje to musisz pożegnać się z bagażnikiem. Nie ma obecnie nic bardziej mylnego. Walcowe zbiorniki już dawno odeszły do lamusa, mało kto z nich korzysta. Aktualnie zbiornik umieszcza się we wnęce na kolo zapasowe. A kolo zapasowe, dzięki specjalnym, natychmiastowym uszczelniaczom w sprayu jest już przez niewiele osób wożone. Ponadto, jeśli pozwalają na to warunki techniczne pojazdu, zbiornik można podwiesić pod podwoziem.

Następnym mitem jest na przykład to, że gaz niszczy silnik samochodu. Otóż zniszczyć samochód to może kiepski serwisant lub mechanik. Mało tego, kiepski serwis LPG może doprowadzić do wielu więcej uszkodzeń, niż tylko uszkodzenie silnika. Podczas montażu instalacji gazowej wykonuje się wiele nawierceń. Jeśli SA one precyzyjnie zrobione, a kolektor ssący jest wyczyszczony z opiłków to nie ma się o co obawiać. Ponadto wszelkie łączenia z samochodowa karoserią powinny być zabezpieczone antykorozyjnie. Koniecznie przed założeniem takiej instalacji trzeba o to zapytać.

Najbardziej zabawnym mitem na temat gazu jest to, że nie wypada go mieć w drogim samochodzie. Pamiętajmy jednak, że osoby posiadające drogie samochody bardzo często jeżdżą na gazie, by po prostu oszczędzić przy jego eksploatacji i nie ma się czemu dziwić. Dzięki oszczędnościom jakie mieli z poprzednich samochodów, mogli sobie pozwolić, n. na droższe wyposażenie nowego auta.

PROMOCJE

DLACZEGO EKO-GAZ.EU

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów LPG w przyjaznych cenach.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą w branży samochodowych instalacji LPG. Specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej jakości instalacji oraz podzespołów LPG. Na rynku działamy od 1992 r.

Chcemy, by branża LPG w Polsce była coraz silniejsza, a światowe trendy rynkowe były obecne także w naszym kraju.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta, wysokie standardy obsługi i dbałość o relacje z partnerami biznesowymi. Szybko reagujemy na dynamicznie zmieniający się rynek i dostosowujemy ofertę do potrzeb i oczekiwań klientów, którzy z nami czują się bezpiecznie. Oferujemy bogate portfolio nowoczesnych, sprawdzonych i ekologicznych części , podzespołów oraz kompleksowych instalacji LPG w przyjaznych cenach, a na każdy produkt dajemy aż pięć lat gwarancji. Serwisom LPG zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie w części do montażu i napraw instalacji. Legitymujemy się świadectwem homologacji sposobu montażu przystosowującej pojazd do zasilania gazowego o numerze PL*0009*00/G.
Zadzwoń do nas:
+48 539 399 435
© 2019 EKO-GAZ.EU      Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.